zameldowanie od 14:00 wymeldowanie do 11:00

Obiekt Rezydencja Na Skrócie jest położony w Karpaczu, 300 metrów od najbliższego stoku z wyciągiem narciarskim. Oferuje on przestronne pokoje z bezpłatnym WiFi, aneksem kuchennym oraz salon z widokiem na góry.

Za dodatkową opłatą Goście mogą relaksować się w saunie. Podczas pobytu warto też wybrać się na pieszą wycieczkę i skorzystać ze sprzętu do grillowania.

 Restauracja w obiekcie zaprasza na tradycyjne potrawy kuchni polskiej. W kawiarni Kara Meni serwowane są domowe ciasta.

Obiekt Rezydencja Na Skrócie jest oddalony o zaledwie 400 metrów od słynnej świątyni Wang oraz o 1,3 km od wyciągu krzesełkowego Kopa. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking. Odległość od parku wodnego Tropikana wynosi 300 metrów.

 Z obiektu można też łatwo dotrzeć do górskich szlaków. 


Udogodnienia:

bezpłatny parking

restauracja

pokoje rodzinne z łazienką oraz aneksem kuchennym

bezpłatne WiFi


W sezonie (do 5 września)

nocleg - 90 zł/osoba (bez wyżywienia)

nocleg z wyżywieniem (śniadanie) - 110 zł/osoba

nocleg z wyżywieniem (śniadanie+obiadokolacja) - 130 zł/osoba

Poza sezonem

nocleg - 70 zł/osoba (bez wyżywienia)

nocleg z wyżywieniem (śniadanie) - 90 zł/osoba

nocleg z wyżywieniem (śniadanie+obiadokolacja) - 120 zł/osoba

REGULAMIN


§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Niniejszy Regulamin stanowi integralną część umowy na pobyt turystyczny zawartej pomiędzy Klientem a Na Skrócie.

§ 2
REZERWACJA

1. Dokonanie rezerwacji wiąże się z wcześniejszym zapoznaniem się i akceptacją regulaminu.
2. Wraz z dokonaniem rezerwacji Klient zobowiązany jest do wpłaty 30% zaliczki w terminie 3 dni na rachunek bankowy podany przez właścicieli. W przypadku braku wpływu zaliczki rezerwacja ulega anulowaniu.
3. Pozostałą do rozliczenia należność za pobyt Klient wpłaci najdalej w dniu przyjazdu gotówką, kartą płatniczą lub przelewem w biurze "Na skrócie".
4. Przy anulacji rezerwacji w terminie krótszym niż 14 dni przed planowanym przyjazdem lub w przypadku braku przyjazdu, Klient zobowiązany jest do zapłaty pełnej kwoty za pobyt w pełnym rezerwowanym terminie.
5. Istnieje możliwość przeprowadzenia anulacji rezerwacji bez ponoszenia przez Klienta obciążeń, tylko w sytuacji gdy wskaże on nowego Klienta na ten sam pokój i w tym samym terminie, bądź anulacja rezerwacji odbędzie się w terminie do 14 dni przed planowanym przyjazdem. W takim przypadku Klient otrzyma pełny zwrot wpłaconej kwoty.

§ 3
CENA

1. Podana w opisie cena obejmuje :
a) pobyt w pokoju maksymalnej ustalonej dla niego ilości osób za 1 dobę,
b) wyżywienie zgodnie z wyborem (BB lub HB)
c) miejsce parkingowe nie strzeżone

§ 4
WARUNKI POBYTU

1. Okres rozliczeniowy pokoju wynosi 1 dobę, która trwa od godziny 14.00 w dniu przyjazdu i trwa do godziny 11.00 w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość dostosowania podanych wyżej godzin do potrzeb Klienta po wcześniejszym uzgodnieniu z obsługą obiektu w miarę posiadanych możliwości.
2. Po przyjeździe konieczne jest zameldowanie Klienta na podstawie dowodu osobistego, prawa jazdy lub paszportu.
3. W przypadku wystąpienia szkody, Klient powinien zawiadomić o niej personel Willi Elżbieta niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
4. Klient zobowiązuje się do eksploatacji pokoju zgodnie z jego przeznaczeniem, nieusuwania z pokoju jakichkolwiek elementów jego wyposażenia, jak również zobowiązuje się do niekopiowania oddanych mu na czas pobytu kluczy do pokoju
5. Klient zobowiązany jest każdorazowo do należytego zabezpieczenia pokoju w przypadku jego opuszczenia poprzez zamknięcie okien i drzwi wejściowych na klucz oraz staranne przechowywanie kluczy bez dostępu do nich osób trzecich.
6. Ze względu na bezpieczeństwo, zabronione jest używanie w pokojach urządzeń elektrycznych nie stanowiących wyposażenia pokoju
7. Klient zobowiązuje się do nieprzetrzymywania zwierząt w pokojach oraz przestrzegania zakazu palenia tytoniu. W przypadku stwierdzenia naruszenia regulaminu w tym zakresie, klient może zostać ukarany karą porządkową w wysokości 200zł każdorazowo za naruszenie regulaminu bądź obciążony pełnymi kosztami odświeżenia pomieszczenia lub interwencji służb porządkowych.
8. W dniu wyjazdu Klient zobowiązany jest do przekazania kluczy od pokoju przedstawicielowi Willi Elżbieta,.
9. W wyjątkowych sytuacjach – awarii w pokoju, kradzieży, działania siły wyższej lub innego zdarzenia losowego – Na Skrócie ma prawo do udostępnienia Klientowi lokalu zamiennego o parametrach i powierzchni odpowiadającej zarezerwowanemu pokojowi, w tej samej miejscowości. W wypadku braku zgody Klienta na zaproponowany równorzędny pokój umowa ulega rozwiązaniu, w związku z czym Na Skrócie ma obowiązek zwrotu Klientowi wpłaconej przez Niego sumy pieniędzy pomniejszonej o rzeczywisty czas pobytu
10. Na Skrócie nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Klienta.
§ 5
DANE OSOBOWE
1. Dokonując rezerwacji Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych Willi Elżbieta
2. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji, ułatwienia dokonywania kolejnych rezerwacji oraz w celach marketingowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
3. Rezerwującemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

§ 6
INNE

W sprawach nie uregulowanych w Regulaminie zastosowanie mieć będą odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego i Ustawy. Regulamin wchodzi w życie z dniem 1 listopada 2012 roku.

 • Dla dzieci

  Zobacz

Wyposażenie:


Wyposażenie obiektu
 • GrillGrill
 • Internet Wi-FiInternet Wi-Fi
 • ParkingParking
 • RestauracjaRestauracja
 • Wypożyczalnia rowerówWypożyczalnia rowerów
 • Wyżywienie na miejscuWyżywienie na miejscu
Grill :
Internet Wi-Fi :
Parking :
Restauracja :
Wypożyczalnia rowerów :
Wyżywienie na miejscu :
Wyposażenie pokoi
 • Aneks kuchenny
 • Część pokoi z balkonami
 • Internet
 • Lodówka
 • Telewizor
 • TV-Sat
 • Łazienka
Aneks kuchenny :
Część pokoi z balkonami :
Internet :
Lodówka :
Telewizor :
TV-Sat :
Łazienka :
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij