W drodze do Karpacza odwiedź Wrocław

Niektórzy szczęśliwcy mają piękne Karkonosze niemal dosłownie na wyciągnięcie ręki, inni wybierający się na wypoczynek w Karpaczu muszą zorganizować niemałą wyprawę. Warto pomyśleć o wzbogacenie długiego, nużącego dojazdu w góry o kilka ekscytujących atrakcji. Na przykład zatrzymując się na krótko w apartamencie we Wrocławiu.

Dojazd do Karpacza przez stolicę Dolnego Śląska

Takie rozwiązanie wydaje się korzystne choćby ze względów logistycznych. Karpacz jest co najwyżej średnio skomunikowany z resztą Polski - żeby wspomnieć tylko zlikwidowaną lata temu linię kolejową - więc dla wszystkich korzystających z transportu publicznego przesiadka do autokaru bądź busa wydaje się nieunikniona. A po co wysiadywać godzinami na dworcu w oczekiwaniu na odjazd, skoro można wynająć komfortowy apartament we Wrocławiu i nieco się zrelaksować?

Mała przerwa na trasie w góry

Naturalnie każdy ma własne sposoby na odpoczynek i regenerację. Jedni wolą się wylegiwać w łóżku, inni ruszyć na miasto, zaszaleć… aby potem zasnąć głębokim snem sprawiedliwego. Stolica Dolnego Śląska dysponuje wysoce rozbudowaną bazą noclegową: od luksusowych hoteli po kuszące niskimi cenami hostele czy schroniska młodzieżowe. Biorąc pod uwagę poziom standardów w stosunku do kosztów pobytu oraz gwarancję maksymalnej prywatności, apartamenty we Wrocławiu najpewniej okażą się optymalnym wyborem. Zwłaszcza dla rodzin z dziećmi czy grupki przyjaciół. Przykłady? Ot, takie Silver Apartments, dysponujące niemal czterdziestoma apartamentami we Wrocławiu, w okolicach Placu Dominikańskiego. To ścisłe centrum miasta, bardzo blisko najważniejszych dworców oraz punktów odjazdu mniejszych przewoźników.

Apartament we Wrocławiu na lepszy start w Karpaczu

Wprawdzie w taki sposób sama podróż do Karpacza nieco się wydłuży, ale jednocześnie nie będzie aż takim obciążeniem dla organizmu. Dzięki krótkiemu przystankowi na jeden czy dwa noclegi w apartamentach we Wrocławiu uda się zachować odczuwalnie więcej sił na wędrówki po górach… tudzież śmiganie po stokach narciarskich w sezonie zimowym.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: W drodze do Karpacza odwiedź Wrocław opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij