Zjazd Saniami Rogatymi

Najbardziej znaną imprezą, z której słyną Kowary nie tylko w regionie, ale i na całym świecie, jest Zjazd Saniami Rogatymi z Przełęczy Okraj. W tej zimowej konkurencji biorą udział ekipy z licznych krajów. Startować może każdy.

Tradycyjna trasa Międzynarodowego Zjazdu Saniami Rogatymi oraz miejsce imprezy "Wielki Festiwal Sanek" zlokalizowane są na Podgórzu. Start: Przełęcz Okraj (1046 m n.p.m.), meta znajduje się natomiast przy pętli autobusowej na Podgórzu.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Niegdyś używane wyłącznie do zwożenia drewna z lasu po zimowym wyrębie. Dziś charakterystyczne dla regionu Karkonoszy (ale nie tylko tu) rogate sanie stanowią niemałą atrakcję turystyczną. Rok w rok na Przełęczy Okraj organizowany jest “Wielki Festiwal Sanek”, podczas którego tradycyjnie już odbywa się wyścig w ramach Międzynarodowego Zjazdu Saniami Rogatymi.

Firma KM Studio może sfilmować wart uwiecznienia Zjazd Saniami Rogatymi filmowanie wesel Wrocław

Zjazd Saniami Rogatymi adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Zjazd Saniami Rogatymi, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Zjazd Saniami Rogatymi.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Zjazd Saniami Rogatymi opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij