Wystawa Klocków Brick City

W Szklarskiej Porębie, Jeleniej Górze i okolicznych miastach nie brakuje atrakcji, które co roku przyciągają do nich tysiące turystów. Jedną z nich jest teraz także przygotowana przez nas nowa wystawa klocków LEGO® w Szklarskiej Porębie. Jest to interaktywna ekspozycja klocków LEGO®. Można tu zobaczyć wielkie makiety: Elves, Friends, City, morską bitwę piratów, makietę z kolejkami, dużą ekspozycję LEGO® Star Wars, Western City, a dla najmłodszych Tomek i Przyjaciele z serii LEGO® Duplo oraz wiele innych modeli.


Zapraszamy do wspólnej podróży po magicznym świecie plastikowych klocków, które od lat podbijają serca dzieci, młodzieży i dorosłych. Oprócz wystawy klocków LEGO® w Szklarskiej Porębie zachęcamy również do zabawy klockami w specjalnie wyznaczonej do tego strefie. Dzieci i młodzież znajdą w niej pojemniki z klockami, dzięki którym będą miały okazję, by wykazać się swoją kreatywnością. W Szklarskiej Porębie klocki LEGO® dostępne są też w sprzedaży w sklepie funkcjonującym przy wystawie. Zapewniamy bogatą ofertę modeli i atrakcyjne ceny LEGO®.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
Wystawa Klocków Brick City adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wystawa Klocków Brick City, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wystawa Klocków Brick City.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wystawa Klocków Brick City opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij