Wyciąg Żółwik

Przedszkole narciarskie i zimowy park zabaw, sąsiadujące (i zdaje się w pewnym wymiarze współpracujące) ze Stacją Narciarską „Pod Wangiem”. Doświadczeni, posiadający już pewne umiejętności miłośnicy białego szaleństwa raczej nie mają czego tutaj szukać – chyba, że odrobiny sportowej, nie do końca typowej rozrywki.

Stok przy „Żółwiku” ma niespełna 100 metrów długości, a różnica poziomów wynosi ledwie 10 m. Wyzwanie dla narciarskich wyjadaczy żadne, za to dla nowicjuszy – doskonałe warunki. Wyciąg to wygodna i niegwałtowna wyrwirączka o przepustowości 120 osób na godzinę. Dzięki sztucznemu oświetleniu zjeżdżać można do późnych godzin wieczornych.

Jazda na deskach w dół stoku to tylko jedna z kilku interesujących możliwości. Tuż obok uruchamiany jest nieźle zakręcony tor snowtubingowy, jest stok do jazdy na sankach, a także iście lunaparkowa atrakcja – narciarska karuzela. Zapewnia nie tylko świetną zabawę, ale też równie dobrze uczy utrzymywać równowagę i prawidłowego prowadzenia nart.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Karnet na tor snowtubingowy - od 19 zł

Karuzela dla maluchów - przejazd po 2 zł

Szkolenia u instruktorów narciarstwa - indywidualne od 70 zł, grupowe od 25 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Wyciąg Żółwik adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wyciąg Żółwik, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wyciąg Żółwik.
Ceny biletów / cennik wejść do Wyciąg Żółwik. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 2 zł
    Wyciąg Żółwik cena biletu normalnego: od 2 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wyciąg Żółwik opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij