Wędrówki na rakietach śnieżnych

Popularne niegdyś używanie rakiet śnieżnych do poruszania się po śniegu, obecnie stało się niecodzienną formą zimowej rekreacji, a także niezbyt ciężkim trekkingiem dla każdego. Wędrówki na rakietach śnieżnych niosą za sobą masę plusów i oprócz tego, że są po prostu aktywnym sposobem na spędzenie wolnego czasu, to w dodatku dostarczają oczom przepięknych widoków, a duszy wyciszenie i wiele pozytywnych wspomnień z zasypanych śniegiem szlaków. Pozwalają także na poznanie wielu interesujących osób, z którymi należy współpracować na szlaku.

Jedynym ograniczeniem tej aktywności jest śnieg, a jego akurat na karkonoskich szlakach późną jesienią, zimą, a nawet wczesną wiosną nie brakuje. Ponadto, dużo łatwiej jest wędrować po zasypanych szlakach w rakietach, które zapobiegają zapadaniu się w głębokim śniegu

W okolicach Karkonoszach jest wiele bezpiecznych tras, obejmujących np. Przełęcz Okraj, Karpacz, Borowice, Przesiekę, Michałowice, Białą Dolinę i Polanę Jakuszycką. Dowolnie można także dostosować poziom trudności wędrówki.

To fantastyczna atrakcja dla osób dorosłych, a nawet seniorów. Sprawnie chodzące dzieci także poradzą sobie doskonale.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Zwały śniegu nie są wystarczającym pretekstem, by odpuścić sobie spacer po górskich terenach. Wystarczy założyć na buty rakietki śnieżne, by co krok nie zapadać się po pas w białym puchu. Pod Karkonoszami nie brakuje malowniczych, w pełni bezpiecznych tras i szlaków. To doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu dla seniorów, dorosłych i starszych dzieci.

Wędrówki na rakietach śnieżnych adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wędrówki na rakietach śnieżnych, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wędrówki na rakietach śnieżnych.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wędrówki na rakietach śnieżnych opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij