Trzy wieki życia w Pałacu Łomnica

Wystawa „Trzy wieki życia w Pałacu Łomnica”

Podróż w czasie

W zabytkowych pomieszczeniach na parterze i pierwszym piętrze Dużego Pałacu oraz w pałacowej piwnicy poznają Państwo dawną kulturę i życie codzienne mieszkańców pałacu. Po wystawie prowadzi ponad 60 krótkich filmików, które przedstawiają wiele ciekawostek z życia poprzednich właścicieli majątku, jak szlachetnej damy dworu lub bogatego handlarza lnu. Zanurzycie się Państwo w pracowitą codzienność i różnorodność zadań służby m.in. kucharki, pokojowej lub woźnicy. Przeżyjecie losy mieszkańców pałacu zarówno w złych jak i dobrych czasach. Z pewnością zaskoczy Was także odtworzona z lat 60tych ubiegłego wieku klasa szkolna.

W tę podróż w czasie, dzięki aplikacji, mogą Państwo wybrać się ze swoim smartfonem lub jednym z naszych tabletów. Zwiedzającym udostępniamy słuchawki. Historie można obejrzeć chronologicznie lub wybierać je samemu, ponieważ każda tworzy osobną całość. Proponowany średni czas zwiedzania od 1-1,5 h, ale można oczywiście również obejrzeć wszystkie filmy, co zajmie do 3 h. Alternatywnie grupa może zwiedzać pomieszczenia indywidualnie i na zakończenie obejrzeć 15 lub 35 minutowy film w zlokalizowanej w piwnicy sali kinowej.

Zwiastun filmów prezentowanych podczas zwiedzania:
https://www.youtube.com/watch?v=bsPtRho3_vg

Informacje o dla zwiedzających znajdują się pod linkiem:
http://palac-lomnica.pl/muzeum-palac-lomnica/zwiedzanie/

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
Trzy wieki życia w Pałacu Łomnica adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Trzy wieki życia w Pałacu Łomnica, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Trzy wieki życia w Pałacu Łomnica.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Trzy wieki życia w Pałacu Łomnica opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij