Trasa rowerowa przez Miłków, Głębock i Mysłakowice

Początek tej 22 kilometrowej trasy ma swoje miejsce przy Domu Wypoczynkowym „Bachus”, będącym niegdyś karczmą sądową. Z tego miejsca wjechać należy w ulice Kościelną, Nadrzeczną, mijając nowe bloki, aż do Kolejowej, w którą skręcić należy w lewo.

Na końcu ulicy Kolejowej, skręcić należy w prawo i drogą szutrową dojechać aż do wsi Miłków, u zboczy góry Strzelec. Jeszcze przed stadniną koni i zabytkowym zespołem pałacowym, należy skręcić w lewo, w polną drogę, która poprowadzi nas do drogi łączącej Miłków z Sosnówką.

I właśnie do Sosnówki należy się teraz kierować. Po około 300 metrach jazdy szosą dojeżdżamy do malowniczej wsi Głębock, gdzie pojawia się już szlak czerwony, kierujący do skrętu w prawo i do niedalekich Mysłakowic. Po drodze można nieco zwolnić i popodziwiać stylową architekturę domów tyrolskich.

Po przyjeździe do kościoła i pałacu w Mysłakowicach, przejechać warto przez zabytkowy park, kierując dworca PKP Mysłakowicach, skąd udajemy się w kierunku Dolnośląskich Zakładów Przemysłu Lniarskiego "Orzeł", będących niegdyś jednym z najstarszych przedsiębiorstw działających w tej dziedzinie przemysłu. Po minięciu zakładu kierować się już należy z powrotem w stronę Karpacza.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
Trasa rowerowa przez Miłków, Głębock i Mysłakowice adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Trasa rowerowa przez Miłków, Głębock i Mysłakowice, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Trasa rowerowa przez Miłków, Głębock i Mysłakowice.
  • 58-540 Karpacz
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Trasa rowerowa przez Miłków, Głębock i Mysłakowice opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij