Trasa rowerowa przez Budniki i Kowary

Kolejną wartą przejechania trasą rowerową jest niezwykle malownicza, około 15 kilometrowa wycieczka przez Budniki i Kowary.

Początek trasy to centrum Karpacza, z którego należy jechać drogą asfaltową, przez ulice Kopernika i Obrońców Pokoju, w stronę Wilczej Poręby. Trafiając w końcu na szlak oznaczony kolorem zielonym, należy przejechać nim około 200 metrów i wjechać do lasu.

Zielone znaki poprowadzą nas do Budnik. Warto trochę zwolnić, ponieważ mijane po drodze widoki na Karkonosze i Kotlinę Jeleniogórską zapierają dech w piersiach. Dojeżdżając do Budnik należy wjechać na szlak żółty, kierujący do Kowar - a dokładniej do jednej z ich dzielnicy - Krzaczyny.

Po drodze, przez około 300 metrów lepiej sprowadzić rower, ze względu na występujące tu trudności terenu. Dojeżdżając do leśniczówki Jedlinki, należy skręcić w lewo i powracając na zielony szlak, dojechać do Osiedla Skalnego i do centrum Karpacza.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
Trasa rowerowa przez Budniki i Kowary adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Trasa rowerowa przez Budniki i Kowary, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Trasa rowerowa przez Budniki i Kowary.
  • 58-540 Karpacz
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Trasa rowerowa przez Budniki i Kowary opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij