Stok narciarski Michałek

Stok narciarski Michałek, zlokalizowany jest w Karpaczu Górnym, przy ulicy Strażackiej. Jest to kolejne łagodne i niezbyt długie wzniesienie, doskonale nadające się dla początkujących narciarzy i snowboardzistów.

Korzystać tu można z jednoosobowego wyciągu orczykowego, o długości 200 metrów i przepustowości wynoszącej 430 osób na godzinę. Różnica poziomów wysokości mierzy około 23 metry. Stok jest oczywiście regularnie dośnieżany i posiada sztuczne oświetlenie, pozwalające na wygodne i bezpieczne szusowanie także po zachodzie słońca. Świetnie odnajdą się tu zarówno dzieci jak i dorośli.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
Stok narciarski Michałek adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok narciarski Michałek, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok narciarski Michałek.
  • Telefon
    Zadzwoń i dowiedz się więcej o Stok narciarski Michałek - telefon: +48601545542
  • Ulica
    Strażacka 2
    Stok narciarski Michałek mieści się przy ulicy Strażacka 2 w Karpaczu
  • 58-540 Karpacz
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok narciarski Michałek opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij