Stok narciarski Maciuś

Stok narciarski "Maciuś" zlokalizowany jest w Karpaczu Górnym, naprzeciwko wejścia głównego do Hotelu Gołębiewski, przy ulicy Saneczkowej.

Tutejszy wyciąg orczykowy ma długość 203 metrów i obejmuje różnicę poziomów wynoszącą 34 metry. Jego przepustowość równa jest natomiast 700 osób na godzinę.

Stok "Maciuś" szczególnie może przypaść do gustu rodzinom z dziećmi, a także narciarzom i snowboardzistom stawiającym pierwsze kroki w tych zimowych dyscyplinach sportu. Panuje tutaj dodatkowo bardzo przyjazna atmosfera, sprzyjająca efektywnej nauce jazdy.

Stok jest oczywiście regularnie dośnieżany i posiada sztuczne oświetlenie służące jeździe także po zmroku. Na miejscu znajduje się również wypożyczalnia sprzętu zimowego oraz zespół świetnie wykwalifikowanych instruktorów.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
  • Karnet 10 przejazdowy - 10 zł
  • Karnet 1 godzinny - 12 zł
  • Karnet 3 godzinny - 25 zł
  • Karnet dzienny od 10.00 do 16.00 - 40 zł
  • Jeden przejazd - 1 zł.

Zakupić można dowolną ilość przejazdów.

Przy zakupie karnetu pobierana jest kaucja zwrotna 10 zł.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Stok narciarski Maciuś adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok narciarski Maciuś, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok narciarski Maciuś.
Ceny biletów / cennik wejść do Stok narciarski Maciuś. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10-40 zł
    Stok narciarski Maciuś cena biletu normalnego: 10-40 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok narciarski Maciuś opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij