Stok narciarski Kolorowa

Rzadko zdarza się, aby w zimowych kurortach narciarskich w Polsce, stok znajdował się w samym centrum miejscowości. W Karpaczu jednak właśnie tak jest ze stokiem Kolorowa. To sztucznie dośnieżany, ratrakowany i oświetlony stok narciarski, świetnie nadający się do zjazdów dla początkujących narciarzy i snowboardzistów oraz oczywiście dla dzieci.

Stok wyposażony jest w wyciąg orczykowy typu „Dopellmayer”, o długości 375 metrów i przepustowości 1000 osób na godzinę. Sam stok liczy sobie natomiast 350 metrów długości i obejmuje różnicę wzniesień równą 77 metrów. Średnie nachylenie wynosi tutaj 22%.

Na Kolorowej dostępny jest także jeszcze drugi, krótszy wyciąg orczykowy, o długości 100 metrów, nadający się idealnie dla dzieci i dla osób stawiających pierwsze kroki na nartach czy snowboardzie.


Do dyspozycji miłośników zimowych szaleństw, na miejscu są także wypożyczalnia sprzętu oraz instruktorzy narciarstwa i snowboardu.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Stok Narciarski:

  • Bilet jednoprzejazdowy – 3 zł
  • Karnet 10 przejazdów – 25 zł
  • Karnet 20 przejazdów – 40 zł
  • Karnet 50 przejazdów – 90 zł


Mały stok do nauki jazdy na nartach:

  • Karnet 12 przejazdów – 15 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
LINK DO PANORAMY
Stok narciarski Kolorowa adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok narciarski Kolorowa, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok narciarski Kolorowa.
Ceny biletów / cennik wejść do Stok narciarski Kolorowa. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 3-90 zł
    Stok narciarski Kolorowa cena biletu normalnego: 3-90 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok narciarski Kolorowa opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij