Stok narciarski Jumbomatic

Kolejny niewielki i świetnie przystosowany do nauki jazdy na nartach lub snowboardzie stok znajduje się przy ulicy Obrońców Pokoju. Jumbomatic to niewielkie wzniesienie, z trasą zjazdową o długości 124 metrów i wyciągiem orczykowym o tej samej długości i przepustowości 120 osób na godzinę. Rożnica poziomów wynosi tutaj około 24 metry. Stok jest sztucznie doświetlony, pozwalając na jazdę w komfortowych warunkach także po zmroku.

Trudność trasy narciarskiej Jumbomatic określa się jako średnią, jest to więc dobre miejsce, aby szlifować swoje umiejętności w zimowych dyscyplinach zjazdowych. Na miejscu wypożyczyć można niezbędny sprzęt, jeśli nie posiada się własnego.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Karnet 10-przejazdowy - 10 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Stok narciarski Jumbomatic adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok narciarski Jumbomatic, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok narciarski Jumbomatic.
  • Telefon
    Zadzwoń i dowiedz się więcej o Stok narciarski Jumbomatic - telefon: +48601554084
  • Ulica
    Obrońców Pokoju
    Stok narciarski Jumbomatic mieści się przy ulicy Obrońców Pokoju w Karpaczu
  • 58-540 Karpacz
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok narciarski Jumbomatic opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij