Stok narciarski Centrum Aktywnej Rekreacji Pod Śnieżką

Centrum Aktywnej Rekreacji pod Śnieżką to idealny stok do nauki jazdy na nartach i snowboardzie, dla dorosłych i dzieci, zlokalizowany niedaleko centrum miasta Karpacz.

Ośrodek wyposażony jest w duży wyciąg orczykowy o przepustowości 800 osób na godzinę i mierzący 135 metrów długości. Zaraz przy nim znajduje się regularnie naśnieżana i ratrakowana trasa zjazdowa, która jest także odpowiednio doświetlona, umożliwiając przyjemną i bezpieczną jazdę również przy zachodzie słońca czy po zmroku.

Dodatkowo, w ofercie Centrum Rekreacji Aktywnej Pod Śnieżką jest również snowtubing, czyli jazda na pontonach po śniegu, z torem saneczkowym i 100 metrowym wyciągiem o przepustowości 450 osób na godzinę i z niewielką różnicą poziomów 14 metrów. Z tego względu będzie to fantastyczna atrakcja dla najmłodszych.

Każdy, nie posiadający własnego sprzętu narciarskiego może skorzystać ze znajdującej się na miejscu wypożyczalni.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Wyciąg szkoleniowy:

 • 1 przejazd - 1zł

Wyciąg duży:

 • 1 przejazd - 1,5zł

Jazdy wieczorne od 16:00:

 • 1zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Stok narciarski Centrum Aktywnej Rekreacji Pod Śnieżką adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok narciarski Centrum Aktywnej Rekreacji Pod Śnieżką, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok narciarski Centrum Aktywnej Rekreacji Pod Śnieżką.
 • Telefon
  Zadzwoń i dowiedz się więcej o Stok narciarski Centrum Aktywnej Rekreacji Pod Śnieżką - telefon: +48602271204
 • Ulica
  Myśliwska 13
  Stok narciarski Centrum Aktywnej Rekreacji Pod Śnieżką mieści się przy ulicy Myśliwska 13 w Karpaczu
 • 58-540 Karpacz
Ceny biletów / cennik wejść do Stok narciarski Centrum Aktywnej Rekreacji Pod Śnieżką. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 1-1,5 zł
  Stok narciarski Centrum Aktywnej Rekreacji Pod Śnieżką cena biletu normalnego: 1-1,5 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok narciarski Centrum Aktywnej Rekreacji Pod Śnieżką opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij