Stok narciarski Baby-Lift

Szkoleniowy stok narciarski Baby-Lift, przy ulicy Myśliwskiej w Karpaczu to idealne miejsce dla osób dopiero stawiających pierwsze kroki w jeździe na nartach czy snowboardzie oraz dla dzieci jeżdżących jeszcze niezbyt pewnie. Na tym łagodnym wzniesieniu spokojnie można nauczyć się podstawowych technik jazdy, hamowania, zatrzymywania oraz nabrać pewności przed wyruszeniem na większe stoki.

Stok wyposażony jest w wyciąg narciarski zaczepowy o długości 80 metrów i przepustowości około 300 osób na godzinę. Sama trasa ma natomiast od 80 do 120 metrów długości. Różnica wzniesień jest tu naprawdę niewielka i wynosi zaledwie 10 m.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

10 przejazdów - 10zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Stok narciarski Baby-Lift adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stok narciarski Baby-Lift, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stok narciarski Baby-Lift.
Ceny biletów / cennik wejść do Stok narciarski Baby-Lift. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10 zł
    Stok narciarski Baby-Lift cena biletu normalnego: 10 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stok narciarski Baby-Lift opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij