Stajnia Sportowa w Łomnicy

Stajnia Sportowa w Łomnicy to obiekt najwyższej klasy na wyposażeniu jest mi.in.:

  • Stajnie w której znajduje się aż 16 boksów wyposażonych w poidła automatyczne.Dodatkowo na wyposażeniu dwie myjki (zewnętrzna i wewnętrzna) z ciepłą i zimną wodą oraz solarium, które ma za zadanie rozgrzewać, a zatem szybciej regeneruje mięśnie, pomaga szybciej odparować wodę co jest ważne w chłodniejsze dni. Zastosowane w nim lampy pomagają pozbyć się bakterii z sierści naszych podopiecznych.
  • Drewniana zadaszona karuzela boksowa na 4 konie,
  • Hala o wymiarach 25x50m jest świetnie przystosowana do treningów a podłoże ze specjalnego piasek szklarskiego z kopalni pod Bolesławcem (używany przez większość firm zajmujących się wykonywaniem profesjonalnego podłoża dla różnych dyscyplin jeździectwa). Podłoże dla utrzymania w niezmiennej formie (bez dziur i muld) oddzielone jest od ziemi matami z geowłókniny. Matowe okna jak i świetlik umożliwiają wpadanie dużej ilości, a co najważniejsze nieoślepiającego światła. Cała hala wykonana jest z drewna, a pokrycie dachu umożliwia doskonałą izolację przed warunkami atmosferycznymi. Dobra cyrkulacja powietrza, profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie to wszystko sprawia, że treningi są efektywne i naprawdę przyjemne. Trybuna daje możliwość podziwiania pracy z końmi, a budynek hali sprawia, iż czujemy się w nim komfortowo i swobodnie.
  • dyspozycji naszych jeźdźców są dwa ogrodzone place zewnętrzne, o wymiarach 60x60m przeznaczony pod parkur skokowy, oraz 20x60m jest przeznaczony do dresażu, na tym czworoboku ćwiczymy konie ujeżdżeniowe.
  • Pastwiska podzielone są na kwatery w celu zapewnienia naszym koniom bezpieczeństwa, aby w ferworze zabaw nie zrobiły sobie nawzajem krzywdy.


Stajnia Sportowa w Łomnicy zaprasza wszystkich chętnych, początkujących i zaawansowanych, na jazdę konną. Istnieje możliwość wyjazdów plenerowych w przepiękne zakątki Karkonoszy. Bliski kontakt z naturą i widok leśnej zwierzyny, wynagrodzą nam wszelkie trudy dnia codziennego. Jazdy indywidualne i grupowe odbywają się pod fachową opieką instruktora.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Nowoczesny ośrodek jeździecki, oddalony o kilka minut jazdy od Karpacza. Doskonale odnajdą się tu miłośnicy hippiki, jak i osoby dopiero zapoznające się ze specyfiką jazdy konnej. 2 place zewnętrzne (ujeżdżanie i skoki przez przeszkody), karuzela boksowa pod dachem, hala treningowa, boksy i pastwiska - wszystko czego potrzebują ludzie i zwierzęta.

LINK DO PANORAMY
Stajnia Sportowa w Łomnicy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stajnia Sportowa w Łomnicy, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stajnia Sportowa w Łomnicy.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stajnia Sportowa w Łomnicy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij