Stajnia Gostar

Akademia Jazdy Konnej Gostar zaprasza na profesjonalną naukę jazdy konnej. Jak zachęcają gospodarze, Stajnia Gostar jako jedyny ośrodek jazdy konnej w Polsce oferuje autorski program szkolenia adeptów jeździectwa, którzy oprócz podstawowych umiejętności jeździeckich, zdobywają także wiedzę z zakresu hodowli, chowu i psychologii koni. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów jazdy konnej Polskiego Związku Jeździeckiego.

Nauka jazdy konnej w Stajni Gostar rozpoczyna się zawsze od indywidualnych jazd na lonży, zaś kolejne lekcje organizuje się w grupach - dla jeźdźców na tym samym poziomie zaawansowania. W ramach szkolenia wszyscy kursanci są przygotowywani do egzaminu na brązową odznakę PZJ. Uczniowie Akademii Jazdy Konnej Gostar zawsze mogą też skorzystać z doszkalających jazd indywidualnych oraz wyjazdów w teren.

Konie którymi dysponuje Stajnia Gostar, to doświadczone konie rekreacyjne, na których regularnie jeżdżą instruktorzy. Wiele z nich to konie po karierze sportowej, a więc doskonali "profesorowie jeździectwa".

Na miejscu, do dyspozycji turystów są również restauracja serwująca przepyszne domowe posiłki oraz hotel.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Certyfikowane centrum jeździeckie, z bardzo rozbudowaną infrastrukturą stadniny - hala, parkur, padok - oraz wykwalifikowaną kadrą doświadczonych instruktorów. W Stajni Gostar miłośnicy koni mogą liczyć praktycznie na wszystkie formy jazdy w siodle - od oprowadzania i nauki absolutnych podstaw, aż po wyprawy terenowe, poważne treningi czy przejażdżki bryczkami.

Stajnia Gostar adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stajnia Gostar, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stajnia Gostar.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stajnia Gostar opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij