Snowtubing

Snowtubing to zaskakująca i niebanalna zimowa atrakcja, która bezsprzecznie spodoba się zwłaszcza dzieciom. Tradycyjne sanki znają i lubią wszystkie maluchy (a nawet i dorośli). Snowtubing to jednak znacznie więcej.

Jazda po specjalnie przygotowanym i wytyczonym torze, z górki, po śniegu i co najważniejsze - w wielkim, dmuchanym pontonie - to dopiero zabawa! W dodatku, biorąc pod uwagę fakt, że ta sporych rozmiarów, wypełniona powietrzem "oponka", nie posiada żadnych mechanizmów sterujących i porusza się okręcając się i podskakując na wybojach, możemy mieć pewność, że nie zabraknie śmiechu, rewelacyjnych przeżyć i doskonałej zabawy.

Śmiałków snowtubingu wciąga na szczyt górki specjalny wyciąg, więc nie trzeba męczyć się wnosząc ponton na rękach. Te dmuchane kółka posiadają też uchwyty aby stabilnie utrzymać się w środku.

Dodatkowo, obok toru snowtubingowego znajduje się także zimowy plac zabaw, ze śniegowymi budowlami i utwardzonym torem saneczkowym. Dostępna jest nawet wypożyczalnia sanek, więc nie trzeba martwić się własnym sprzętem.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

KARNETY:

10 przejazdów – 30 zł

5 przejazdów – 20 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Gdyby komuś znudziły się już zwyczajne zjazdy, a może zupełnie nie ma przekonania do nart i snowboardów, powinien spróbować tzw. snowtubingu. Okaże się, że dmuchane gumowe kółka sprawdzają się znakomicie nie tylko na basenie. Frajda gwarantowana. Trzeba tylko znaleźć odpowiedni wyciąg z wypożyczalnią stosownego sprzętu - i takie też punkty Karpacz posiada.

Snowtubing adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Snowtubing, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Snowtubing.
Ceny biletów / cennik wejść do Snowtubing. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20-30 zł
    Snowtubing cena biletu normalnego: 20-30 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Snowtubing opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij