Hala Wspinaczkowa Pochylnia

Ściana wspinaczkowa Pochylnia w Jeżowie Sudeckim obok Jeleniej Góry, to fantastyczna atrakcja ruchowa dla każdego, zróżnicowana pod względem poziomów trudności i kątów nachylenia tras wspinaczkowych. To miejsce, gdzie powspina się każdy, mniej lub bardziej zaawansowany wspinacz, dziecko lub dorosły.

Na 307 m2 powierzchni, przypominającej skalne piaskowcowe, wytyczono za pomocą specjalnych uchwytów ponad 150 różnych dróg wspinaczkowych, od formacji połogich do przewieszonych oraz logicznie oznaczonych tym samym kolorem.

Użytkownicy ścianki mogą przeszkolić się z metod asekuracji, wynająć instruktora, wypożyczyć lub kupić pełny sprzęt wspinaczkowy, a nawet zorganizować grupowe imprezy, typu urodziny. Wyłożone pianką polietylenową podłoże hali wspinaczkowej, profesjonalne zabezpieczenia oraz doświadczeni instruktorzy zapewniają bezpieczeństwo i fantastyczną zabawę w ruchu.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Nowoczesna hala dla miłośników sportowej wspinaczki. Pochylnia to ponad 300 metrów kwadratowych wzorowanych na piaskowcach ścian, którym daleko do idealnego pionu i gładkości. Chwyty wszelkiej wielkości i kształtów tworzą ok. 150 dróg, którymi można wdrapać się na sam sufit. Są tu zarówno trasy niezwykle trudne, jak też łatwe odcinki dla początkujących i małych dzieci.

Hala Wspinaczkowa Pochylnia adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Hala Wspinaczkowa Pochylnia, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Hala Wspinaczkowa Pochylnia.
Ceny biletów / cennik wejść do Hala Wspinaczkowa Pochylnia. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 16 zł
    Hala Wspinaczkowa Pochylnia cena biletu ulgowego: od 16 zł
  • od 19 zł
    Hala Wspinaczkowa Pochylnia cena biletu normalnego: od 19 zł
  • 30-59 zł
    Hala Wspinaczkowa Pochylnia cena biletu rodzinnego: 30-59 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Hala Wspinaczkowa Pochylnia opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij