Park Bajek

Park Bajek to magiczne, baśniowe miejsce, jedyne takie, gdzie na świeżym powietrzu, podążając leśnymi ścieżkami można napotkać bajkowe chatki, kryjące w sobie ciekawe opowieści, tj. "Królowa Śniegu", "Jaś i Małgosia", "Talary z gwiazd", "Żabi król", "Czerwony kapturek", "Śpiąca królewna", "Kopciuszek", "Kot w butach", "Pinokio", "Roszpunka" i "Calineczka".

W Parku, dzieci mogą także wdrapać się na szczyt mini Śnieżki, zobaczyć z bliska makietę obserwatorium meteorologicznego i schroniska, czy przejść tajemniczym tunelem ze skarbem Ducha Gór. Do zabawy służą też liczne gry wodne i dostępny tuż obok letni tor pontonowy Summer Tubing. W zimie Park Bajek jest nieczynny.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Magiczny zakątek na świeżym powietrzu, w którym na najmłodszych czekają baśniowe postaci i opowieści. Takie jak “Jaś i Małgosia”, “Kot w Butach”, “Żabi król”, “Pinokio” czy “Talary z gwiazd”. Dodatkowym plusem będzie plac zabaw. Tutaj, obok typowych zjeżdżalni i huśtawek, działają takie stacje jak tunel ze skarbem, mini Śnieżka do wspinaczki czy tor pontonowy.

LINK DO FILMU LINK DO PANORAMY
Park Bajek adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Bajek, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Bajek.
Ceny biletów / cennik wejść do Park Bajek. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 8 zł
    Park Bajek cena biletu ulgowego: 8 zł
  • 10 zł
    Park Bajek cena biletu normalnego: 10 zł
  • Grupowy 8
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Bajek opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij