Ośrodek Ski Arena Łysa Góra

Stacja narciarska na północnych przedmieściach Jeleniej Góry. A konkretniej w malowniczych Górach Kaczawskich, na zboczach Łysej Góry (708 m n.p.m.) na terenie Dziwiszowa w gminie Jeżów Sudecki. 7 tras - 6 łatwych i jedna dla średniozaawansowanych narciarzy - o łącznej długości ponad 4,5 kilometra (od 150 do 1200 metrów). Częściowe oświetlenie i systemy sztucznego naśnieżania, obejmujące 2-3 trasy. Dodatkowo snowpark dla miłośników jazdy ekstremalnej/akrobatycznej oraz fun park z wieloma zimowymi atrakcjami dla dzieci.

Ski Arena Łysa Góra posiada sześć wyciągów, w tym 4 talerzyki, jeden dwuosobowy orczyk i jeden bezpodporowy babylift dla najmłodszych adeptów szusowania po stoku. Przepustowość wyciągów od 150 do 900 osób na godzinę. Różnica w wysokości terenu: od 70 do 165 metrów pomiędzy punktem startowym wyciągu a szczytem trasy narciarskiej.

Trasy biegowe i skitourowe. Na miejscu wypożyczalnie i punkty serwisowe sprzętu narciarskiego. A także rozmaite lokale gastronomiczne, umilające chwilowe przerwy w aktywnym wypoczynku. I gdyby jeszcze tego było mało, na terenie Ski Areny Łysa Góra funkcjonuje stadnina koni z ośrodkiem jeździeckim. Krótko rzecz ujmując - niezwykle szeroki wybór przyjemnych metod zrelaksowania się na świeżym powietrzu.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
Ośrodek Ski Arena Łysa Góra adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Ośrodek Ski Arena Łysa Góra, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Ośrodek Ski Arena Łysa Góra.
Ceny biletów / cennik wejść do Ośrodek Ski Arena Łysa Góra. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20-230 zł
    Ośrodek Ski Arena Łysa Góra cena biletu ulgowego: 20-230 zł
  • 25-260 zł
    Ośrodek Ski Arena Łysa Góra cena biletu normalnego: 25-260 zł
  • 125-260 zł
    Ośrodek Ski Arena Łysa Góra cena biletu rodzinnego: 125-260 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Ośrodek Ski Arena Łysa Góra opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij