Nartostrada Zbyszek

Nartostrada Zbyszek jest najdłuższą trasą kompleksu Śnieżka, prowadzącą z samego szczytu góry Kopa, aż do dolnej stacji kolejki. Startując więc z góry, po drodze można wybrać sobie rożne możliwości zjazdów.

Jednoosobowa kolej linowa krzesełkowa na Kopę, jest wyciągiem dostępnym zarówno dla narciarzy, jak i dla turystów bez sprzętu zjazdowego. Z kolejki podziwiać można niesamowite krajobrazy Karkonoszy, szczególnie malownicze właśnie zimą. Wyciąg liczy sobie aż 2229 metrów, a podróż nim trwa kilkanaście minut. Jego zdolność przewozowa mieści się w granicach 600 osób na godzinę. Różnica wzniesień na całej trasie stoku Zbyszek wynosi około 530 metrów. Dolna stacja kolejki mieści się na poziomie 820 m n.p.m., zaś górna - 1340 m n.p.m.

Ze względu na rozmiary, jest to trasa, na której można szusować długo, jednocześnie się nie nudząc. W dodatku, na samej górze, dla bardzo doświadczonych narciarzy i snowboardzistów są również świetne tereny do jazdy freeridowej.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Karnety narciarskie w okresie od 01.03.2015 do końca sezonu

Rodzaj biletów

Od poniedziałku do czwartku

Piątek, sobota, niedziela

Karnet 1 dniowy

30 zł

35 zł

Karnet 2 godzinny

30 zł

Kolej 2-os Liczykrupa dla narciarzy – 1 wjazd

8 zł


Karnety narciarskie w okresie od 01.03.2015 do końca sezonu

Rodzaj biletów

Osoby dorosłe

Dzieci / młodzież do lat 18

Karnet 1 dniowy

60 zł

55 zł

Karnet 3 godzinny

45 zł

40 zł

Karnet 2 godzinny

30 zł

Kolej 2-os Liczykrupa dla narciarzy – 1 wjazd

8 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Nartostrada Zbyszek adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Nartostrada Zbyszek, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Nartostrada Zbyszek.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Nartostrada Zbyszek opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij