Muzeum Techniki i Budowli z Klocków LEGO

Muzeum Techniki i Budowli z Klocków LEGO obejmuje dwa piętra ekspozycji i 9 sal tematycznych, z makietami wykonanymi z klocków LEGO. To fantastyczna atrakcja dla dzieci i dorosłych, będących zafascynowanymi klockami i techniką.

Znajdują się tu m.in. makiety najciekawszych tematycznie serii Lego (Miners, Atlantis, Star Wars, Technic, City i wiele innych), jak również wiele autorskich budowli. Dużo emocji i radości z pewnością sprawi każdemu zwiedzającemu to, że sam może uruchomić np. pociąg, posterować maszyną budowlaną lub wprawić w ruch najróżniejsze elementy każdej z makiet, dzięki czemu staną się one małym światem tętniącym życiem. Ciekawscy też znajda tu coś dla siebie, gdyż mogą dowiedzieć się interesujących rzeczy odnośnie modeli znajdujących się w ekspozycji. Przy każdej bowiem z gablot zostały umieszczone tabliczki prezentujące najciekawsze informacje o każdym z modeli/budowli.

Dzięki Prywatnemu Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego można choć przez chwilę poczuć się jak dziecko i pobudzić swoją wyobraźnię. Bez względu na wiek, po obejrzeniu projektów można spróbować swoich sił, wykazać się kreatywnością i na miejscu stworzyć równie nietypowe budowle, jak te dopiero co obejrzane. By przedłużyć beztroskie chwile kreatywnej zabawy, można skorzystać z zasobów mieszczącego się wewnątrz sklepu.

Muzeum czynne jest codziennie od godz.10.00 do godz.18.00.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek

Kto ma małego konstruktora musi koniecznie odwiedzić Muzeum Lego w Karpaczu. Maluch znajdzie tam wiele inspiracji do tworzenia własnych konstrukcji. Serdecznie polecam Muzeum fanom Lego!

Edyta

Kto ma małego konstruktora musi koniecznie odwiedzić Muzeum Lego w Karpaczu. Maluch znajdzie tam wiele inspiracji do tworzenia własnych konstrukcji. Serdecznie polecam Muzeum fanom Lego!

Edyta

Kto ma małego konstruktora musi koniecznie odwiedzić Muzeum Lego w Karpaczu. Maluch znajdzie tam wiele inspiracji do tworzenia własnych konstrukcji. Serdecznie polecam Muzeum fanom Lego!

Edyta

Dodaj opinię
  • bilet dla jednej osoby - 9 zł
  • bilet dla dwóch osób - 17 zł
  • bilet dla trzech osób - 25 zł
  • bilet dla czterech osób - 32 zł
  • bilet dla pięciu osób - 38 zł
  • dzieci do lat trzech - wstęp bezpłatny (nie dotyczy grup zorganizowanych)
  • grupy zorganizowane powyżej 10 os. - cena do negocjacji
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Prawdziwy raj dla dzieci - dwa piętra ekspozycji i 9 sal tematycznych. Wśród konstrukcji znajdziemy zarówno zwyczajne, pudełkowe zestawy dostępne do kupienia w sklepie, interaktywne makiety, jak i w pełni autorskie budowle. Co najlepsze, częścią z nich można się samemu pobawić, np. uruchomić pociąg, posterować maszyną budowlaną czy wprawić w ruch elementy makiet.

Warto sfilmować Muzeum Techniki i Budowli z Klocków LEGO, zająć się tym może firma KM Studio filmowanie Jelenia Góra

LINK DO PANORAMY
Muzeum Techniki i Budowli z Klocków LEGO adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Muzeum Techniki i Budowli z Klocków LEGO, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Muzeum Techniki i Budowli z Klocków LEGO.
Ceny biletów / cennik wejść do Muzeum Techniki i Budowli z Klocków LEGO. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 11 zł
    Muzeum Techniki i Budowli z Klocków LEGO cena biletu normalnego: od 11 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Muzeum Techniki i Budowli z Klocków LEGO opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij