Loty balonem

Być wolnym jak ptak, patrzeć na cały świat z góry - jedno z odwiecznych marzeń człowieka. Zdjęcia z dronów są niezwykle efektowne, wszelako to tylko namiastka podziwiania widoków na własne oczy. Pełniejsze, głębsze przeżycia i o niebo lepsze panoramy zapewni wzbicie się w przestworza balonem.

Taka podniebna wycieczka już sama w sobie jest nie lada atrakcją. A dzięki specjalnym fotelom lotniczym, niezapomnianą balonową przygodę mogą przeżyć również osoby niepełnosprawne i seniorzy z ograniczoną mobilnością. Lot może być też częścią czegoś większego - do wyboru są m.in. wyprawy nocne, warsztaty fotograficzne, skoki ze spadochronem, ślub i zaręczyny w przestworzach, romantyczny lot z noclegiem w jednym z magicznych obiektów Doliny Pałaców i Ogrodów, koncert z muzyką na żywo, pościg za balonem w grupie i wiele, wiele więcej.

Na wyprawę balonem, wzbogaconą o rozmaite dodatki i atrakcje, można się wybrać z każdego punktu startowego, gdzie tylko będzie dość wolnej przestrzeni, w dowolnie wybrane miejsce. Przelot nad Karkonoszami i królową Sudetów Śnieżką, niepowtarzalne Góry Izerskie, Zamek Czocha - co kto lubi i zechce. Wszystko zależy od marzeń, wyobraźni, zasobności portfela i… pogody.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Niezapomniane przeżycie, które może wzbogacić mnóstwo ważnych chwil. Rozmaite loty widokowe nad górami - zarówno Karkonoszami, jak i Izerami - są dostępne dla każdego, za sprawą specjalnych foteli lotniczych. A to dopiero początek. Silne emocje wywołają również zaręczyny/ślub w przestworzach, skok spadochronowy czy podniebna wycieczka z koncertem na żywo.

Loty balonem adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Loty balonem, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Loty balonem.
Ceny biletów / cennik wejść do Loty balonem. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 399 zł
    Loty balonem cena biletu normalnego: od 399 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Loty balonem opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij