Kubusiowy Stok

Jak należy wnosić już po samej nazwie - miejsce przeznaczone przede wszystkim dla dzieciaków, które chciałyby poznać i opanować podstawy jazdy na nartach i/lub snowboardzie. Kubusiowy Stok ma ledwie 50 metrów długości - łagodne zbocze z narciarskim parkiem zabaw, na którym instruktorzy pracują z kolejnymi pokoleniami miłośników białego szaleństwa.

Wyciąg to wygodna, bezpieczna i w pełni komfortowa nawet dla kompletnych żółtodziobów taśma narciarska - nie ma szans, by w trakcie krótkiej podróży w górę komukolwiek rozjechały się nogi, co np. na orczykach zawsze kończy się mniej czy bardziej bolesnym upadkiem. Przepustowość tego wyciągu wynosi 300 os. na godzinę.

Na Kubusiowym Stoku uczyć się mogą nie tylko maluchy. Wyciąg działa tuż obok dolnej stacji kolei linowej na Kopę.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
Kubusiowy Stok adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kubusiowy Stok, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kubusiowy Stok.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kubusiowy Stok opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij