Kręgielnia Sandra

W Kompleksie Wczasowo-Sanatoryjnym SANDRA SPA w Karpaczu, na Osiedlu Skalnym, znajduje się ogólnodostępna kręgielnia, która jest doskonałą alternatywą na aktywną rozrywkę dla całej rodziny, czy paczki znajomych, w deszczowe dni lub wieczory. To aktywność, w której sprawdzi się każdy. Wielkość i ciężar kul można dobrać według własnych predyspozycji i próbować swojej celności.

Kręgielnia dysponuje sześcioma nowoczesnymi torami z automatycznymi maszynami. Przy kręgielni znajduje się także klimatyczny pub, oferujący smaczne drinki i sala bilardowa z profesjonalnymi stołami do gry w bilard i automatami do gier.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
  • godzina gry kosztuje 50 zł
  • wypożyczenie butów 5 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

W kręgielni zlokalizowanej w hotelu Sandra, na Os. Skalnym, funkcjonuje 6 zautomatyzowanych torów bowlingowych, stoły bilardowe, automaty gier wideo oraz mały bar. To miejsce jest doskonałą alternatywą na aktywną rozrywkę dla całej rodziny, czy paczki znajomych, w deszczowe dni lub wieczory. To zabawa, w której sprawdzi się każdy, niezależnie od wieku czy płci.

Kręgielnia Sandra adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kręgielnia Sandra, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kręgielnia Sandra.
Ceny biletów / cennik wejść do Kręgielnia Sandra. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 50/tor zł
    Kręgielnia Sandra cena biletu normalnego: 50/tor zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kręgielnia Sandra opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij