Kręgielnia Karolinka

W Centrum Szkoleniowo–Rekreacyjnym „Hotel Karolinka”, w specjalnie przygotowanej strefie rozrywki znajduje się nowoczesny, dwutorowy, pełnowymiarowy bowling z elektronicznym systemem zliczania punktów.

Obiekt z darmowym Wi-Fi dysponuje doskonałymi warunkami dla gości indywidualnych i rodzin z dziećmi. Obok torów do kręgli znajdują się również sala bilardowa, stanowiska do gry w rzutki, piłkarzyki, siłownia i stół do tenisa stołowego. Doskonałym miejscem do zajęcia najmłodszych jest również kącik dziecięcy.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Strefa rozrywki centrum szkoleniowo-rekreacyjnego Karolinka jest znakomicie przygotowana na przyjęcie najróżniejszych typów gości. Dzieci znajdą całe mnóstwo ciekawych i rozwijających zajęć w dedykowanym im kąciku, kiedy ich rodzice będą oddawać się zabawie. Do dyspozycji są m.in. 2 tory do kręgli, bilard, ping-pong, piłkarzyki, rzutki czy ćwiczenia na siłowni.

Kręgielnia Karolinka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kręgielnia Karolinka, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kręgielnia Karolinka.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kręgielnia Karolinka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij