Kręgielnia Artus

Jedną z atrakcji jakie znajdują się na terenie Hotelu ARTUS*** Prestige SPA jest klub nocny z nowoczesną, czterotorową kręgielnią.

Kręgielnia została zaprojektowana nawet dla najbardziej wymagających fanów tej rozrywki. Nowoczesny i oryginalny design wnętrza tworzy bardzo interesujący i przyjemny klimat tego miejsca. Obok torów do bowlingu, w klubie znajdują się także przestronny salon gier z automatami, bilard, wygodne loże oraz obraz TV w jakości HD.

Kręgielnia w hotelu Artus otwarta jest codziennie w godzinach 16:00-22:00.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Bardzo klimatyczne miejsce, idealne na długi wieczór we dwoje lub w większym gronie. Towarzystwo rodziny lub znajomych będzie doskonale uzupełnione przez atrakcje lokalu. Partyjka w kręgle (na 4 nowoczesnych torach), kilka sesji w bilarda i może odrobina rywalizacji na grach automatowych… Do tego barek, loże i spory telewizor - niezbędny zestaw każdego kibica.

Kręgielnia Artus adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kręgielnia Artus, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kręgielnia Artus.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kręgielnia Artus opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij