Gwiezdne Wojny Kosmiczna Wystawa

Najsłynniejsza saga filmowa w historii kina dostępna na wyciągnięcie ręki. Frazę "Niech Moc będzie z Tobą!" znają i kojarzą wszyscy, którzy nie są totalnie odcięci od świata i ikon popkultury. Seria Star Wars, zapoczątkowana przez "Nową Nadzieję" George'a Lucasa, stała się ogólnoświatowym fenomenem. Gwiezdne Wojny to już o wiele, wiele więcej niż pełnometrażowe zachwycające rozmachem filmy science-fiction.

Darth Vader , mistrz Yoda , Luke Skywalker, księżniczka Leia, Obi-Wan Kenobi, Chewbacca, R2D2, C3PO, Jar-Jar Binks... te i wiele innych postaci, odtworzonych z niezwykłą pieczołowitością, stanowią jedną z podstawowych atrakcji wystawy w Karpaczu. Równie istotne są duże modele, np. rebelianckich X-Wingów i innych kultowych pojazdów. Niektóre, jak np. Gwiazdę Śmierci, zbudowano z klockówLEGO - rzecz jasna w odpowiednio pomniejszonej skali. Do tego dochodzą najróżniejsze figurki, zabawki, grafiki, dioramy, filmowe plakaty, "kącik konstruktora"... Oczywiście nie mogło zabraknąć mieczy świetlnych.

Karpacka Kosmiczna Wystawa to zamiejscowa filia prywatnego Muzeum Star Wars, funkcjonującego w pałacu w wielkopolskich Witaszycach.


UWAGA - kosmiczna wystawa Gwiezdnych Wojen zamknęła (tymczasowo?) swoją ekspozycję w Karpaczu październiku 2017.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Cennik biletów na Kosmiczną Wystawę nt. Gwiezdnych Wojen:

za jedną osobę - 9 zł

za dwie osoby - 17 zł

za trzy osoby - 25 zł

za cztery osoby - 32 zł

grupa większa niż 10 osób - 6 zł/os.

bezpłatny wstęp dla dzieci do lat 4 lat

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Dawno dawno temu, w odległej galaktyce - te słowa, rozpoczynające każdy kolejny film z serii Star Wars, stanowią jasną zapowiedź wielkiej przygody. Dzięki Kosmicznej Wystawie poświęconej Gwiezdnym Wojnom można miło spędzić czas w towarzystwie kultowych bohaterów i fascynujących gadżetów. Duże i małe modele, plakaty, dioramy, konstrukcje LEGO - a we wszystkim Moc jest silna.

Gwiezdne Wojny Kosmiczna Wystawa adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Gwiezdne Wojny Kosmiczna Wystawa, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Gwiezdne Wojny Kosmiczna Wystawa.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Gwiezdne Wojny Kosmiczna Wystawa. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 8-9 zł
    Gwiezdne Wojny Kosmiczna Wystawa cena biletu normalnego: 8-9 zł
  • Grupowy 6 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Gwiezdne Wojny Kosmiczna Wystawa opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij