ESCAPE ROOM PROJECT UN-LOCK

Atrakcje z gatunku escape roomów to stosunkowo nowe, za to błyskawicznie zyskujące na popularności propozycje dla turystów. Również w takich kurortach jak Karpacz. Takie zabawy w pewnym stopniu wywodzą się z gier komputerowych, stanowią ciekawą alternatywę w momencie, kiedy pogoda skutecznie zniechęca do wyjść daleko w Karkonosze. W dużym skrócie - chodzi o rozwiązywanie wymyślnych zagadek pod presją czasu, co pozwoli "uciec" graczom z zamkniętego pomieszczenia.

Zgodnie z panującymi w tego typu miejscach zasadami, na wypełnienie wszystkich zadań uczestnicy mają dokładnie godzinę. A chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że taka gra na żywo jest o wiele bardziej emocjonująca niż zanurzenie się w świat wirtualny, kiedy samemu siedzi się bezpiecznie na kanapie/krześle przed telewizorem/monitorem. Im więcej osób bierze w niej udział i główkuje nad rozwiązaniami, tym lepsza zabawa.

Escape Room Project Un-lock w Karpaczu oferuje dwa podstawowe scenariusze:

  1. Porachunki mafijne - prawie jak "Ojciec Chrzestny", albo popularna seria gier "Mafia", z nutką szkolnych zabaw w mafię. Miłośnicy takich klimatów poczują się jak ryba w wodzie, próbując odnaleźć skradzione pieniądze z uczciwie zebranych haraczy i znaleźć zdrajcę w szeregach Rodziny.
  2. Schron przeciwatomowy - w zasadzie codzienność dla tych, którzy lubują się w postapokaliptycznych grach w rodzaju "Fallouta" czy "S.T.A.L.K.E.R.-a". Z tą różnicą, że tutaj zadaniem graczy jest nie dopuścić do wybuchu wadliwego reaktora atomowego, który do Karpacza przewiózł szalony naukowiec.
NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Ceny za sesję w escape roomie w Karpaczu:

  • dla 2 osób - 60 zł
  • dla 3 osób - 80 zł
  • dla 4 osób - 100 zł
  • dla 5 osób - 120 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
ESCAPE ROOM PROJECT UN-LOCK adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do ESCAPE ROOM PROJECT UN-LOCK, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem ESCAPE ROOM PROJECT UN-LOCK.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do ESCAPE ROOM PROJECT UN-LOCK. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 60 zł
    ESCAPE ROOM PROJECT UN-LOCK cena biletu normalnego: od 60 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: ESCAPE ROOM PROJECT UN-LOCK opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij