Dream Jump Karkonosze

Dream Jump to skoki z wysokości z wykorzystaniem układu asekuracyjnego z lin dynamicznych oraz bloczka. Odpowiednie rozwieszenie lin powoduje maksymalne wydłużenie swobodnego spadania nawet do 90% wysokości obiektu z którego oddawany jest skok. Długi, swobodny lot daje skoczkowi nieskończone możliwości wykonywania w powietrzu akrobacji: salta, gwiazdy, a także skoków wieloosobowych i skoków z różnymi przedmiotami.

Dream Jump Karkonosze to 100 metrowa wieża leżąca u podnóży Karkonoszy z przepięknym widokiem na Śnieżkę. Daje Wam możliwość odczucia 4,5 sekundy swobodnego lotu!

Jest ona położona zaledwie 5 km od Karpacza i 25 km od Szklarskiej Poręby.

Idealne miejsce by zobaczyć Ducha Gór ;)


Kostrzyca koło Karpacza, GPS 50.812147, 15.802027

Infolinia +48 691 669 904

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek

Agnieszka

Dodaj opinię
Dream Jump Karkonosze adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Dream Jump Karkonosze, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Dream Jump Karkonosze.
Ceny biletów / cennik wejść do Dream Jump Karkonosze. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 169 zł
    Dream Jump Karkonosze cena biletu normalnego: od 169 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Dream Jump Karkonosze opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij