Dom Lalki Adoptowanej

Iście magiczna kolekcja pani Urszuli Jonkisz, która zaczaruje nie tylko dziewczynki. Niezwykłą wystawę zabawek tworzy niemal tysiąc eksponatów - rzecz jasna główną rolę odgrywają najróżniejsze lalki. Od typowych “Barbie” i klasycznych bobasów, po pacynki, pluszowe misie i inne maskotki.

Wyróżnikiem tego mini-muzeum jest fakt, iż zdecydowana większość lalek posiada unikatowy, przygotowany specjalnie przez gospodynię strój. A także inne elementy charakteryzacji. Takich rzeczy nie znajdzie się w żadnym sklepie. Artystka niejednokrotnie pracowała nad popsutymi, dawno porzuconymi zabawkami. Dzięki niej coś, co zwykle trafia na śmietnik, w Domu Lalki Adoptowanej może wciąż bawić kolejne pokolenia.

Przy “Cyrku Pani Uli”, dla turystów otwartym w sezonie wakacyjnym od środy do niedzieli w godzinach 12:00-18:00, działa mały sklepik z rękodziełem.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Bilety wstępu do Domu Lalki Adoptowanej - Cyrku Pani Uli:

ulgowe 5 zł

normalne 10 zł

grupowe 5 zł/os.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Niebywałe mini-muzeum zabawek, stworzone dzięki osobistej pasji i rękodzielniczym talentom. Gospodyni nie tylko od wielu lat kolekcjonuje lalki, maskotki czy pacynki, ale też przygotowuje dla nich jedyne w swoim rodzaju ubiory. Liczba eksponatów oscyluje wokół tysiąca. Wiele z nich trafiło tutaj w opłakanym stanie, lecz w odpowiednich rękach zyskało nowy urok.

Dom Lalki Adoptowanej adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Dom Lalki Adoptowanej, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Dom Lalki Adoptowanej.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Dom Lalki Adoptowanej. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 5 zł
    Dom Lalki Adoptowanej cena biletu ulgowego: 5 zł
  • 10 zł
    Dom Lalki Adoptowanej cena biletu normalnego: 10 zł
  • Grupowy 5 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Dom Lalki Adoptowanej opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij