Szkoła Górska Quasar

Szkoła Górska Quasar to ośrodek ekstremalnych atrakcji zlokalizowany na Skoczni Narciarskiej "Orlinek", przy ulicy Olimpijskiej w Karpaczu. Jest to specyficzny rodzaj parku linowego, bowiem przeszkody nie są zawieszone wyłącznie na drzewach, a na konstrukcji skoczni, co pozwoliło na zapewnienie najwyższych wysokości i największych długości ekstremalnych tras i przeszkód w Polsce.

Na potwierdzenie tego, zjechać tutaj można tyrolką o długości 250 metrów, zawieszonej na wysokości aż 40 metrów nad ziemią. Doświadczyć można tutaj też jednej z najbardziej popularnych tego typu ekstremalnych atrakcji, czyli skoku na bungee (i to codziennie!). Dla śmiałków o mocnych rękach przygotowano ściankę wspinaczkową o wysokości 25 metrów, z trzema, zróżnicowanymi pod względem trudności trasami. Sporych emocji dostarczą także zjazd pionowy w wolnym zwisie z 40 metrowej skoczni, lub ekstremalne huśtawki, czyli małe i duże wahadło. Nie zabrakło także wiszących mostów "tybetańskich", rozpiętych pomiędzy podporami skoczni na wysokości od 5 do 20 metrów.

Szkoła Quasar posiada w swojej ofercie także inne, "naziemne" już, ekstremalne rozrywki, wśród których są m.in.: jazda quadami, off road, tor psychologiczny, paintball, gry terenowe i zorbing. W ośrodku świetnie bawić się będą zarówno osoby indywidualne, jak i zorganizowane grupy, a niektóre z atrakcji mogą pokonywać nawet dzieci.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Wyjątkowo ekstremalny park linowy (z dodatkiem naziemnych atrakcji). W przeciwieństwie do większości miejsc tego typu, przeszkody rozpięto nie tylko między drzewami - wykorzystano również konstrukcję skoczni narciarskiej Orlinek. Dzięki temu można sprawdzić nie tylko swoją sprawność, ale i ewentualny lęk wysokości - np. tyrolka to 250 m jazdy nawet 40 m nad ziemią.

Szkoła Górska Quasar adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Szkoła Górska Quasar, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Szkoła Górska Quasar.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Szkoła Górska Quasar opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij