Paintball Dolny Śląsk

Proshot to właściwe miejsce  na paintball i imprezy integracyjne dla firm, czy wieczór kawalerski. Posiadamy w ofercie szereg mobilnych dyscyplin strzeleckich, dzięki czemu tworzymy ciekawe i zróżnicowane ramy dla imprez na całym Dolnym Śląsku.

Jesteśmy z wami od 2012 roku. W tym czasie rozwinęliśmy się i dziś możemy zaproponować gotowe i sprawdzone rozwiązania na imprezy integracyjne, czy wieczór kawalerski.

W Proshot możesz skorzystać z wielu aktywności i atrakcji niezależnie od wieku i umiejętności. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ strzelectwo, jak paintball, archery tag, czy łuki możemy adaptować do konkretnych potrzeb i możliwość. Nasi najmłodsi goście to już sześciolatkowie!

Posiadamy szeroką lecz spójną ofertę na aktywności strzeleckie. Jesteś pewni, że zawsze przebijemy konkurencję jakością imprez, skalą i ilością dodatków do gry. Każde, nawet najmniejsze wydarzenie, jest dla nas ważne.

Zapewniamy markowy i najlepszy w swojej klasie sprzęt. Podejmiemy się organizacji dużych imprez integracyjnych, zróżnicowanych wieczorów kawalerskich, czy zajęć strzeleckich paintball dla dzieci w wieku od 7 lat.

W paintballu osiągnęliśmy wprawę do tego stopnia, że z powodzeniem realizujemy rozgrywki na terenie całego województwa. Mobilny poligon to nasza autorska instalacja, dzięki której zagrasz w paintball we wskazanym miejscu.

Organizację tego kluczowego momentu w życiu każdego mężczyzny warto oddać w ręce doświadczonych fachowców. Chętnie przyjedziemy i zorganizujemy dla ciebie to ważne wydarzenie w ramach oferty mobilnej.

Jesteśmy odpowiedzialnym organizatorem imprez firmowych, spotkań pracowniczych, czy zadań zleconych. A dzięki rozwiązaniom mobilnym możemy uatrakcyjnić takie wydarzenie w dowolnym miejscu na Dolnym Śląsku.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
Paintball Dolny Śląsk adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Paintball Dolny Śląsk, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Paintball Dolny Śląsk.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Paintball Dolny Śląsk opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij