Kręgielnia Gołębiewski

Hotel Gołębiewski w Karpaczu położony jest u podnóża najwyższego szczytu gór Karkonoszy - Śnieżki, a jedną z wielu dostępnych w nim atrakcji jest kręgielnia, którą tworzą cztery profesjonalnie przygotowane tory do gry w Bowling. Kręgielnia wyposażona jest w samoobsługowe automaty wrzutowe, z całkowicie skomputeryzowanym systemem naliczania punktów.

To świetna atrakcja dla całej rodziny, czy paczki znajomych, nadająca się zarówno dla początkujących w tej dyscyplinie, jak i bardziej zaawansowanych graczy. Tory czynne są codziennie od godziny 10.00.

A gdy gra w kręgle już się znudzi, tuż obok znajdują się również stoły bilardowe oraz automaty do gier.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek

Kręgielnia Gołębiewski Karpacz to dobry pomysł na spędzenie czasu ze swoimi znajomymi. My bawiliśmy się świetnie!

Edyta

Dodaj opinię

60 zł / godzina / tor

.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Jedna z atrakcji hotelu, otwarta jednak również dla gości nie korzystających z noclegów. 4 tory do gry w różne odmiany kręgli - rzecz jasna wyposażone w mechaniczne podajniki kul oraz elektroniczne liczniki punktów - to główna, acz niejedyna atrakcja w lokalu. Poza bowlingiem, można całą rodziną lub paczką znajomych, pograć w bilard bądź na automatach do gier.

Kręgielnia Gołębiewski adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kręgielnia Gołębiewski, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kręgielnia Gołębiewski.
Ceny biletów / cennik wejść do Kręgielnia Gołębiewski. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 60/tor zł
    Kręgielnia Gołębiewski cena biletu normalnego: 60/tor zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kręgielnia Gołębiewski opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij