Całoroczny wyciąg Winterpol

Wyciąg kanapowy WINTERPOL w Karpaczu - Białym Jarze funkcjonuje przez cały rok. Wygodnymi sześcioosobowymi kanapami dojechać można aż pod dolną stację wyciągu na Kopę. Wyciąg jest dostępny także dla osób niepełnosprawnych. Można nim przewieźć narty, rowery oraz wózki inwalidzkie.

Dzięki osłonom typu bubbles, podczas przejazdu, turyści nie są narażeni na działanie warunków atmosferycznych. Osłony skutecznie chronią bowiem od śniegu, deszczu, wiatru i gradu. Siedziska kanap są podgrzewane, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania tego najnowocześniejszego w Karpaczu wyciągu.

Dzięki zastosowaniu lamp sodowych wyciąg działa od wczesnych godzin porannych aż do późnego wieczoru. Sam wyciąg liczy sobie 600 metrów długości, obejmuje różnicę wzniesień równą 100 metrów i cechuje się imponującą przepustowością - 2800 osób na godzinę.

Jeśli chodzi o sam stok, do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów pozostają 3 trasy o długościach 600m, 800m oraz 1100m. W ramach kompleksu jest tu także przedszkole narciarskie dla najmłodszych, do którego przylega dodatkowo 50 metrowy wyciąg typu "dywan". Trasy są dośnieżane oraz doświetlane, bez problemu zatem można szusować po nich po zmroku.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Cennik letni wyciągu kanapowego:


NormalnyUlgowy/Grupowy*
Bilet wjazdowy9zł7zł
Bilet zjazdowy7zł5zł
Bilet w dwie strony12zł8zł

Dzieci do lat 7 - bezpłatnie.

ulgowy bilet przysługuje dzieciom i młodzieży od 8 do 18 lat / grupowy przysługuje grupie powyżej 20 osób.


Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
LINK DO PANORAMY
Całoroczny wyciąg Winterpol adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Całoroczny wyciąg Winterpol, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Całoroczny wyciąg Winterpol.
Ceny biletów / cennik wejść do Całoroczny wyciąg Winterpol. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 5-8 zł
    Całoroczny wyciąg Winterpol cena biletu ulgowego: 5-8 zł
  • 7-12 zł
    Całoroczny wyciąg Winterpol cena biletu normalnego: 7-12 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Całoroczny wyciąg Winterpol opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij