Całoroczne lodowisko

Całoroczne lodowisko w Karpaczu to 600 m2 powierzchni, wyłożonej syntetycznym lodem. Jazda na łyżwach po sztucznej nawierzchni niewiele różni się od jazdy po prawdziwym lodzie. Niewątpliwymi atutami są większa kontrola nad łyżwami oraz suche ubrania w razie upadku. Po karpackiej tafli może jeździć jednocześnie ponad 100 osób.

Lodowisko znajduje się pod specjalnym namiotem, dzięki któremu, nie trzeba się martwić o niekorzystne warunki pogodowe. Cały obiekt jest dobrze oświetlony. Aktywny wypoczynek odbywa się w akompaniamencie muzyki lecącej z głośników. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia łyżew oraz punkt ostrzenia płóz. Przy lodowisku ustawiono maszyny zręcznościowe – piłkarzyki, dart, cymbergaj oraz bilard.

Godziny otwarcia lodowiska:

  • sezon letni i zimowy: 10:00 – 21:00;
  • weekendy poza sezonem: 11:00 – 18:00.
NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
  • 10zł wstęp + 5zł za godzinę wypożyczenia łyżew
  • 10zł ostrzenie łyżew
  • Możliwość zniżek dla grup zorganizowanych
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Poszukując interesujących zajęć w Karpaczu, zawsze można wybrać się na łyżwy, niezależnie od pogody i pory roku. Syntetyczne lodowisko przy ul. Gimnazjalnej 2 ma 600m² powierzchni, jednocześnie może się na nim bawić 100 łyżwiarzy. Oczywiście na miejscu działa wypożyczalnia i serwis sprzętu. Jest również niewielki kącik rozrywkowy z bilardem, piłkarzykami itp.

LINK DO PANORAMY
Całoroczne lodowisko adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Całoroczne lodowisko, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Całoroczne lodowisko.
Ceny biletów / cennik wejść do Całoroczne lodowisko. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10 zł
    Całoroczne lodowisko cena biletu normalnego: 10 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Całoroczne lodowisko opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij