Bowling Centrum

Kręgle są nie tylko dyscypliną sportu, są też doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, integrację ze znajomymi, czy zacieśnianie więzi rodzinnych” - uważają właściciele Bowling Centrum.

Na tych, którzy zechcą to sprawdzić na własnej skórze, czekają 4 pełnowymiarowe tory do gry w bowling z dodatkową płytą zabiegową i lożami dla graczy (maksymalnie 8-miu na jednym torze).

Można również zagrać w różne odmiany bilarda (kule i do snookera, i do klasycznej ósemki) na dwóch dużych stołach, gry planszowe (scrabble, eurobiznes szachy) i karciane, a także porzucać lotkami do tarczy - sportowa odmiana tej konkurencji znana jest jako dart. Fani rozrywki na ekranie mogą oddać się zabawie na konsoli X-BOX 360, wyposażonej w kontroler Kinnect lub obejrzeć transmisje ważnych wydarzeń sportowych.

W Bowling Centrum nie brakuje drinkbaru z bogatym menu. Ponadto jest też możliwość organizowania imprez okolicznościowych takich jak urodziny, spotkania firmowe czy wieczory kawalerskie i panieńskie. Sala pomieści około 80 osób naraz. Dodatkowo w lokalu organizowane są wakacyjne turnieje bilardowe oraz darmowe lekcje gry w kręgle dla dzieci.

Lokal otwarty od poniedziałku do czwartku: 14:00-23:00, w piątki i soboty: 14:00-1:00, w niedziele: 14:00-0:00.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię
 • Godzina gry w kręgle - 30-50zł*
 • Godzina gry w bilarda - 10-20zł*
 • Godzina gry w karty, planszówki i na konsoli - 10zł
 • Loża do oglądania transmisji - 10zł/osoba
 • Pakiety dla grup zorganizowanych i na imprezy okolicznościowe - 300-2600zł

* w zależności od dnia tygodnia oraz pory dnia

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Barowe rozrywki w szerokim wydaniu. Jeleniogórskie Bowling Centrum oferuje przede wszystkim 4 zautomatyzowane, pełne najróżniejszych udogodnień tory do gry w kręgle. Zarówno klasycznej, jak i wszelkich odmian bowlingu. Lokal wzbogacają ponadto stoły bilardowe, tarcze do rzutków, gry karciane, planszówki, konsole video, transmisje sportowe i rzecz jasna drinkbar.

Bowling Centrum adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Bowling Centrum, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Bowling Centrum.
 • Dla palących
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Bowling Centrum. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 10-50 zł
  Bowling Centrum cena biletu normalnego: 10-50 zł
 • Grupowy 300-2600 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Bowling Centrum opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij