Basen Mercure Square

Funkcjonujące przy jednym z hoteli centrum rekreacji i wypoczynku spod znaku “SPA&Wellness”. Zapewne tym, co najbardziej zainteresuje chętnych na nie taką znowu małą odrobinę relaksu, jest tutejszy basen.

To może i niewielki, za to porządnie wyposażony obiekt, zaprojektowany przede wszystkim z myślą o miłej, niezobowiązującej rekreacji. Tę mają zagwarantować przede wszystkim masaże wodne o różnej intensywności, kilkuosobowe jacuzzi i sauna. Główna niecka w żadnym razie nie imponuje rozmiarami, przepłynięcie całej długości basenu to kwestia dosłownie paru ruchów. Za to dzieci powinny być zadowolone - płytszy brodzik z małą zjeżdżalnią wydaje się być większy od ogólnie przyjętych standardów.

W Mercure Karpacz Resort prowadzone są też zajęcia fitness - w tym aqua aerobik - ćwiczenia rehabilitacyjne czy zabiegi pielęgnacyjno-kosmetyczne. Przy kompleksie działają też wypożyczalnie sprzętu (rowery i narty) oraz kortytenisowe z nawierzchnią z czerwonej mączki.

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Bilety wstępu na basen dla gości spoza hotelu Mercure Karpacz Resort:

normalne - 20 zł/h lub 30 zł/ 2h

ulgowe (dzieci w wieku 3-12 lat) - 15 zł/h

zajęcia fitnessowe - 10 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Część większego kompleksu SPA&Wellness, funkcjonującego przy jednym z hoteli. Działa tutaj coś w typie aquaparku, tyle że w wersji mocno pomniejszonej. Główny basen jest raczej niewielki, ale za to ma kilka odmiennych hydromasaży. Dla dzieci przygotowano płytką, nieregularną nieckę z atrakcją w postaci zjeżdżalni. Do dyspozycji są także sauna oraz jacuzzi.

Basen Mercure Square adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Mercure Square, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Mercure Square.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Basen Mercure Square. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15 zł
    Basen Mercure Square cena biletu ulgowego: 15 zł
  • 20-30 zł
    Basen Mercure Square cena biletu normalnego: 20-30 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Mercure Square opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij