Basen Konradówka

Centrum hotelowej strefy SPA&Wellness, dostępnej w miarę możliwości również dla gości z zewnątrz, którzy nocują w zupełnie innym miejscu. Basen w Konradówce ma 15 metrów długości i 7 m szerokości. Posiada on parę dodatkowych atrakcji - mowa głównie o masującej kaskadzie.

Obok niecki znajduje się tarasik z leżakami i ozdobną zielenią. Po pływaniu można się zregenerować dzięki sesji w jednym z dwóch jacuzzi - gospodarze obiektu mocno polecają wypróbowanie wanny amerykańskiej. Dodatkowy relaks zapewnia całkiem rozbudowany Świat Saun. Do wyboru są trzy rodzaje tych pomieszczeń: klasyczna, sucha sauna fińska, parowa łaźnia w stylu tureckim (wyposażona w system koloroterapii) oraz sauna infrared (na podczerwień).

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA KARPACZA
Świat Kolejek - POLECAMY!!!
Świat kolejek
Dodaj opinię

Wejściówki na hotelowy basen Konradówka dla gości zewnętrznych:

  • ulgowe - 10 zł (cały dzień)
  • normalne, wejścia do 16:00 - 15 zł (1,5 godziny)
  • normalne, wejścia po 16:00 - 25 zł (1,5 godziny)

Obiekt czynny od 7:00 do 21:00

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Kameralny obiekt, z którego korzystają głównie goście hotelu, choć po uiszczeniu opłaty mogą tutaj popływać i wypocząć także osoby postronne. Wymiary basenu to 15×7 m, a więc bicie rekordów sportowych to raczej pod innym adresem. Za to do relaksu będzie jak znalazł. Dostępne są również dwie różne wanny jacuzzi, trzy typy saun oraz zadaszony taras z leżakami.

LINK DO PANORAMY
Basen Konradówka adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Konradówka, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Konradówka.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Konradówka opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij