O bazie noclegowej:
lastminute - Karkonoski*** SPA - Zapraszamy na ferie 2014 !!! - lastminute 

Zdjęcia Karpacza


Zachęcamy do używania poniższych zdjęć na swoich stronach, blogach i.t.d.

Jedynym warunkiem korzystania ze zdjęć jest umieszczenie aktywnego linku do tej strony!

Kod linku: Karpacz








Komentarze z poprzedniego systemu:
wiwiórka - : super
dodano 14 czerwca 2013 o godz.:16:24
14710
Jerzy misiek1961_1961 - : Kochany Karpacz wspaniałe miejsca i ludzie naprawdę jest co zwiedzać jeżdżę z żoną od 3ech lat dwa razy w roku i za ka zdym razem coś nowego zwiedzamy polecam gorąco mieszkaniec jednej z pod Wrocławskich miejscowości.A lokum to wspaniałe miejsce polecam.
dodano 30 listopada 2012 o godz.:18:56
13514
Raph - : Karpacz, to bardzo urokliwa miejscowość. Bardzo dobra baza wypadowa. Wiele atrakcji. Czasami zejście z głównej drogi, aby skrócić (lub wydłużyć ;) ) sobie poprzez szlak drogę do jakiegoś celu powoduje, że poczujemy się jak odkrywcy i prawdziwi piechurzy górscy. Mili ludzie przede wszystkim. Na pewno jeszcze nie raz zagoszczę w Karpaczu ze swoją rodzinką. Wszystkim polecam! Żal było odjeżdżać...
dodano 02 września 2012 o godz.:15:48
13180
Kazek Starszy - : Kazek: Kochani!!! Karpacz to wspaniała miejscowość turystyczna, cudowna, położona w pięknym miejscu. Aż żal było odjeżdżać. Mamy wspaniałe - z tej miejscowości - wspomnienia. Zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc. A za pośrednictwem tamtejszego biura turystycznego nawet byliśmy autokarem w Pradze. Mile wspominamy pensjonat Karkoz j i jej właścicielkę. W tym roku w lipcu ponownie planujemy udać się do tej uroczej miejscowości. Oby pogoda dopisała. Nie możemy się już doczekać.......
dodano 08 marca 2012 o godz.:19:53
11577
NatusiAAk :) - : Super zdjęcia! Kochany Karpacz:))
dodano 16 listopada 2008 o godz.:00:00
2377
śpioch - zdjecia wschód słońca: Kto wstaje tak wcześnie ? Trudno by mi było zobaczyć wschód słońca, no chyba , że zimą. Polecam dobre miejsce na zachody słońca. To droga chomontowa. Zawsze, gdy wracałem ze Smogorniaka to widoki byłu na fullwypas poetyckiego maxa, czy jakoś tam.
dodano 13 lutego 2008 o godz.:00:00
958
Aga - Wschód słońca: Mi się też najbardziej podobają zdjęcia wschodu słońca... widze że to Karpacz Górny. A właśnie natknełam się ostatnio na nową strone właśnie o Karpaczu Górnym. karpacz-gorny.pl całkiem ładnie się prezentuje. Może nie tak ładnie jak ta ale też przyjemnie się ją ogląda. Tak szczerze to tą strone uważam za najładniejszą, no i pod względem merytorycznym też można ją pochwalić!
dodano 12 lutego 2008 o godz.:00:00
940
klown - Karpacz na zdjeciach: fajne ujęcia, szczególnie wschodu słońca, ale powinieneś popracowac nad ustawieniami ekspozycji. Ogólnie Karpacz, to wdzięczny obiekt dla fotografa, więc działaj dalej, ale ja na twoim miejscu skupiłbym się bardziej na Karkonoszach niż na Karpaczu - tam jest więcej tajemnicy do uchwycenia, a o to przecież chodzi. Niestety ja nie trafiłem na pogode.
dodano 29 października 2007 o godz.:00:00
140
Park miniatur

Nadmorski Park Miniatur oraz Kolejek zapraszają!

Podczas pobytu nad morzem trzeba to zobaczyć! Latarnie morskie w miniaturze, repliki pociągów mknące po miniaturowych szynach - odwiedź nas koniecznie!

Rezerwując nocleg przez portale Netfactory rabaty na bilety do parku!

Park kolejek www.park-miniatur.pl