Karpacz  to wyjątkowo urokliwy zakątek w którym niesamowicie  romantyczne wakacje we dwoje  nie mogą się nie udać. Idealnym miejscem na spędzenie tutaj kilku dni będą lokalne trasy i   atrakcje położone u stóp K arkonoszy, otoczone ze wszystkich stron zachwycającym świerkowym lasem. Taki wyjazd będzie spełnieniem marzeń dla zakochanych, którzy pragną spędzić urokliwe chwile w swoim towarzystwie.

Czym urzeka Karpacz i dlaczego zakochani będą nim zachwyceni?

Piękne okoliczności  przyrody sprawiają, że Karpacz jest wyjątkowo atrakcyjną lokalizacją dla zakochanych. Wśród   zabytków najsłynniejszym punktem Karpacza jest  Świątynia Wang , która jest wyjątkowo niecodziennym obiektem, bowiem powstała w Norwegii na przełomie XII i XIII wieku, a następnie przypadkowo trafiła tutaj przywieziona przez króla pruskiego Fryderyka Wilhelma IV, który zakupił ją wprost od słynnych Wikingów. Budowlę trzeba było rozebrać na części i przetran sportować statkiem do Szczecina, następnie do Berlina, aby w końcu drogą rzeczną do serca K arkonoszy. Jedno jest jednak pewne -  było warto, bo doskonale prezentuje się ona na słynnym wśród zakochanych i nie tylko  szlaku na  Śnież. Gór skie wyprawy to doskonała alternatywa dla par, które mogą przy okazji zobaczyć  Samotnię,  Strzechę Akademicką czy  Dom Ślą ski , będące najpopularniejszymi  schroniskami turystycznymi w  K arkonoszach.

Poza długimi spacerami po zboczach gór skich K arkonoszy, świetnym miejscem na wycieczki we dwoje będzie centrum Karpacza, w którym urzeka  Muzeum Zabawek bądź  Skocznia N arciarska Orlinek - na której latem można skoczyć na bungee lub zjechać na linach. Doza adrenaliny z pewnością doda dreszczyku emocji podczas wypadu we dwoje, a wspólne wyzwanie będzie niezapomnianym wspomnieniem tych wyjątkowych wakacji. Wśród romantycznych zakątków Karpacza warto wymienić także  Dziki Wodo spad lub  zaporę na Łomnicy. Na randkę doskonale jest wybrać się tutaj do  P ark u Bajek  lub Miasteczka  Western City w miejscowości Ścięgna nieopodal Karpacza. Miłośnicy wspinaczki gór skiej będą zachwyceni również  Skwerem Zdobywców, na którym znajdują się odlane w brązie odci ski butów i raków, najsłynniejszych pol skich hi malaistów jak Jerzy Kukuczka, Wanda Rutkiewicz czy Maciej Berbeka.

Klimatyczny hotel w Karpaczu

Hotel Mercure Skalny Karpacz oraz jemu podobne  hotele w miejscowości Karpacz to w spaniałe miejsce dla par pod wieloma wzglę dami. Lokalizacja i uroki zacisza wśród przyrody, sprzyjają miłosnym wypa dom. Mercure jest miejscem, które łączy światowej k lasy usługi, wysoki standard i niezwykłą gościnność. Hotel  spa  zlokalizowany niemal w sercu miasta Karpacz, urzeka najwyższym komfortem, dlatego jest idealny do wy poczynku we dwoje. Relaks w towarzystwie ukochanej osoby umilą niemal 2 hektary przestrzeni zielonych przyległych do hotelu, świerkowy las, bajeczny widok na K arkonosze i bardzo zaciszna okolica, w której można z powodzeniem zapomnieć o całym świecie i skupić się na sobie.

Hotel posiada ciekawie urządzone i komfortowo wyposażone pokoje, w tym 2  apartamenty idealne dla zakochanych, a także luksusowe centrum wellness &  spa z basenem, sauną, jacuzzi i salą fitness. Zakochani mogą oddać się tutaj licznym za biegom pielęgnacyjnym, które oparte są na kosmetykach najwyższej ja kości. Za ich sprawą można zanurzyć się tutaj w rozkoszach niczym z głębi oceanu, a wręcz poczuć jego zapach, smak i kolor błękitnej toni.

 Wakacje dla par w Karpaczu umili również w spaniała restauracja i cocktail bar z letnim tarasem. Kuchnia i bar hotelu oferują same rarytasy. Kolorowe drinki, wyborne wina, aromatyczną kawę, czy dania z grilla, które przyrządzane są w chacie grillowej umiejscowionej na terenach zielonych hotelu. Można tu nawet skosztować hodowanych na miejscu ziół i warzyw. Posiłki za sprawą tej naturalnej ekologicznej hodowli pozwalają na tworzenie ś wieżych i niezwykłych w smaku i aromacie posiłków – również pełnych afrodyzjaków, które przypadną do gustu zakochanym gościom.

Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij