Kręgielnia Gołębiewski

Hotel Gołębiewski w Karpaczu położony jest u podnóża najwyższego szczytu gór Karkonoszy - Śnieżki, a jedną z wielu dostępnych w nim atrakcji jest kręgielnia, którą tworzą cztery profesjonalnie przygotowane tory do gry w Bowling. Kręgielnia wyposażona jest w samoobsługowe automaty wrzutowe, z całkowicie skomputeryzowanym systemem naliczania punktów. 

To świetna atrakcja dla całej rodziny, czy paczki znajomych, nadająca się zarówno dla początkujących w tej dyscyplinie, jak i bardziej zaawansowanych graczy. Tory czynne są codziennie od godziny 10.00.

A gdy gra w kręgle już się znudzi, tuż obok znajdują się również stoły bilardowe oraz automaty do gier.

Kręgielnia Gołębiewski Karpacz to dobry pomysł na spędzenie czasu ze swoimi znajomymi. My bawiliśmy się świetnie!

Edyta

Dodaj opinię

60 zł / godzina / tor

.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Jedna z atrakcji hotelu, otwarta jednak również dla gości nie korzystających z noclegów. 4 tory do gry w różne odmiany kręgli - rzecz jasna wyposażone w mechaniczne podajniki kul oraz elektroniczne liczniki punktów - to główna, acz niejedyna atrakcja w lokalu. Poza bowlingiem, można całą rodziną lub paczką znajomych, pograć w bilard bądź na automatach do gier.

Kręgielnia Gołębiewski adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kręgielnia Gołębiewski, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kręgielnia Gołębiewski.
Ceny biletów / cennik wejść do Kręgielnia Gołębiewski. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 60/tor zł
    Kręgielnia Gołębiewski cena biletu normalnego: 60/tor zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kręgielnia Gołębiewski opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij