Interaktywna Wystawa Modeli z Klocków LEGO

Interaktywna Wystawa Klocków LEGO w Karpaczu to pierwsza w Polsce, stacjonarna wystawa modeli, makiet i budowli z klocków Lego. Zajmuje ona powierzchnię 170 m2 i mieści się w samym centrum Karpacza, przy ul. Konstytucji 3 Maja 24. Twórcy wystawy to prawdziwi pasjonaci, samodzielnie składający nie tylko zestawy seryjne ale i kreujący autorskie projekty, nadając im formę artystyczną.

Konstrukcje zdobi gra świateł, muzyki i ruchu, uruchamiana przyciskami lub reagująca na ruch. Zobaczyć tu można m.in.: wielki, ruchomy model fabryki z taśmą produkcyjną, Gwiezdne Wrota z tajemniczym tunelem, 2,5 metrowy rollercoaster z wagonikami, w których jadą przeróżne ludziki LEGO, wyspę piratów, 300 litrowe akwarium, w którym ludziki LEGO walczą z rekinami i ośmiornicami, wielki statek kosmiczny czy ku uciesze najmłodszych - dużą podobiznę Świętego Mikołaja. Nie zabrakło nawet makiet związanych z regionem, tj. Świątynia Wang i wyciąg narciarski Winterpol. To jednak nie wszystko, bowiem jest tu jeszcze cała masa zestawów z przeróżnych serii LEGO. Dodatkowo, wkrótce powstaną także dwumetrowa podobizna Ducha Gór oraz obserwatorium meteorologiczne na Śnieżce.

Po obejściu całej ekspozycji, każdy może sam pobawić się w konstruktora i zbudować dowolne projekty z dostępnych klocków. Przy wystawie funkcjonuje również dobrze zaopatrzony sklep z klockami LEGO, a świetną pamiątką będzie mini figurka Turysty z Karpacza, którą też można tu nabyć 

Wystawa czynna jest przez cały tydzień, od godziny 10:00 do 18:00 ( w sezonie - do 20:00). Wizyta w niej ucieszy równie mocno zarówno dzieci, jak i młodzież i dorosłych, kto bowiem nie lubi klocków LEGO?

Wystawa Lego Karpacz? Dzieci na pewno nie będą się nudzić i niektórych dorosłych zaskoczy to, co można zrobić z Klocków Lego!

Edyta

Wystawa Klocków Lego Karpacz - fajna zabawa i powrót do dzieciństwa. Dla dzieci świetny pomysł. Dobra lokalizacja.

Ewa

Dodaj opinię
 • Ulgowy: 8 zł,
 • Normalny: 12 zł,
 • Bilet Rodzinny 2+1: 30zł
 • Bilet rodzinny 2+2: 36zł
 • Bilet rodzinny 2+3: 42zł
 • Grupa dzieci: 7 zł,
 • Grupa dorosłych: 10 zł,
 • Dzieci do lat 3: wstęp bezpłatny.
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Wspaniała zabawa dla każdego dziecka - niezależnie od wieku. Pierwsza w Polsce ekspozycja wykonanych z kultowych klocków LEGO, budowli i konstrukcji, również ruchomych. Na zwiedzających czekają zarówno uniwersalne scenki (piraci, kolejki, fabryka, Święty Mikołaj), jak i modele prawdziwych obiektów i związanych z regionem postaci, m.in. Świątyni Wang czy Ducha Gór.

LINK DO PANORAMY
Interaktywna Wystawa Modeli z Klocków LEGO adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Interaktywna Wystawa Modeli z Klocków LEGO, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Interaktywna Wystawa Modeli z Klocków LEGO.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Interaktywna Wystawa Modeli z Klocków LEGO. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 8 zł
  Interaktywna Wystawa Modeli z Klocków LEGO cena biletu ulgowego: 8 zł
 • 12 zł
  Interaktywna Wystawa Modeli z Klocków LEGO cena biletu normalnego: 12 zł
 • 30-42 zł
  Interaktywna Wystawa Modeli z Klocków LEGO cena biletu rodzinnego: 30-42 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Interaktywna Wystawa Modeli z Klocków LEGO opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij