Bowling Centrum

Kręgle są nie tylko dyscypliną sportu, są też doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, integrację ze znajomymi, czy zacieśnianie więzi rodzinnych” - uważają właściciele Bowling Centrum.

Na tych, którzy zechcą to sprawdzić na własnej skórze, czekają 4 pełnowymiarowe tory do gry w bowling z dodatkową płytą zabiegową i lożami dla graczy (maksymalnie 8-miu na jednym torze).

Można również zagrać w różne odmiany bilarda (kule i do snookera, i do klasycznej ósemki) na dwóch dużych stołach, gry planszowe (scrabble, eurobiznes szachy) i karciane, a także porzucać lotkami do tarczy – sportowa odmiana tej konkurencji znana jest jako dart. Fani rozrywki na ekranie mogą oddać się zabawie na konsoli X-BOX 360, wyposażonej w kontroler Kinnect lub obejrzeć transmisje ważnych wydarzeń sportowych.

W Bowling Centrum nie brakuje drinkbaru z bogatym menu. Ponadto jest też możliwość organizowania imprez okolicznościowych takich jak urodziny, spotkania firmowe czy wieczory kawalerskie i panieńskie. Sala pomieści około 80 osób naraz. Dodatkowo w lokalu organizowane są wakacyjne turnieje bilardowe oraz darmowe lekcje gry w kręgle dla dzieci.

Lokal otwarty od poniedziałku do czwartku: 14:00-23:00, w piątki i soboty: 14:00-1:00, w niedziele: 14:00-0:00.

Dodaj opinię
 • Godzina gry w kręgle - 30-50zł*
 • Godzina gry w bilarda - 10-20zł*
 • Godzina gry w karty, planszówki i na konsoli - 10zł
 • Loża do oglądania transmisji - 10zł/osoba
 • Pakiety dla grup zorganizowanych i na imprezy okolicznościowe - 300-2600zł

* w zależności od dnia tygodnia oraz pory dnia

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
Bowling Centrum adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Bowling Centrum, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Bowling Centrum.
 • Dla palących
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Bowling Centrum. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 10-50 zł
  Bowling Centrum cena biletu normalnego: 10-50 zł
 • Grupowy 300-2600
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Bowling Centrum opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij