Bajkowa Chata

ATRAKCJA JUŻ NIEDOSTĘPNA

Bajkowa Chata to zaczarowany świat baśni, iluzji i strachu. Tutaj, w mrocznym lesie, osobiście spotkać się można z Jasiem i Małgosią. Można także dosiąść się do Królowej Śniegu na jej sanie, odwiedzić zaciszną komnatę gdzie drzemie Śpiąca Królewna, zobaczyć prawdziwego Świętego Mikołaja i jego pomocników, przywitać się z drewnianym pajacykiem Pinokio, zobaczyć średniowiecznego maga Merlina, Żabiego Króla, a nawet Czerwonego Kapturka.

A wszystko to w jednym, przepełnionym bajkami i magią miejscu, w centrum Karpacza...

Bajkowa Chata Karpacz - polecam gorąco! Zabierzcie swoje maluchy i sami przypomnijcie sobie te bajkowe klimaty :)

Edyta

Dodaj opinię
  • Bilet normalny (osoby dorosłe) - 15zł
  • Bilet ulgowy (seniorzy, studenci) - 14zł
  • Bilet dziecięcy (dzieci do lat 14-stu) - 10zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Niektóre baśnie i opowieści dla najmłodszych nie powinny nigdy opuścić kanonu, przekazywanego kolejnym pokoleniom małych odbiorców. Właśnie o starej, dobrej klasyce traktuje magiczna wystawa w centrum Karpacza, przedstawiająca i przypominająca wiele bajek i ich bohaterów. Królowa Śniegu, Czerwony Kapturek, Pinokio i reszta menażerii niosą bowiem ważne wartości.

Bajkowa Chata adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Bajkowa Chata, zobacz gdzie w Karpaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Bajkowa Chata.
Ceny biletów / cennik wejść do Bajkowa Chata. Redakcja serwisu www.karpacz.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10-14 zł
    Bajkowa Chata cena biletu ulgowego: 10-14 zł
  • 15 zł
    Bajkowa Chata cena biletu normalnego: 15 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Bajkowa Chata opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij